
Maurits von Heijden, gebiedspromotor voor Wassenaar en Voorschoten.
(Foto: Bibliotheek Voorschoten )Een jaar corona, de bibliotheek ging op zoek naar verhalen over een jaar corona. Deze keer is Maurits von Heijden aan het woord:
We zijn een jaar verder, en da’s best snel gegaan. Ik doe erg leuk werk, namelijk de gebiedspromotie voor Wassenaar en Voorschoten.
Sommigen denken dat afgelopen jaar voor mij wel heel rustig was i.v.m. Corona, maar eigenlijk is het tegenovergestelde waar. Afgelopen jaar hebben we samen behoorlijk hard gewerkt en we hebben een paar mooie zaken bereikt:
- we hebben 2 VVV’s geopend; in de bibliotheek van Wassenaar - met een zeer bevlogen club mensen. En in museum Voorschoten, ook een mooie plek midden in het dorp
- we hebben een aantal wandel- en fietsroutes gemaakt, die kan je halen bij een van de VVV’s
- we hebben meegewerkt aan een erg fraai boekje, “Nederland in elk seizoen” met 20 dorpen, waaronder wij. Uiteraard te koop in onze VVV’s.
- we hebben weer een fraaie en handige toeristische kaart gemaakt met een overzicht en plattegrond van leuke en mooie dingen om te doen in ons gebied: wandelen, fietsen, musea, strand, eten, drinken en shoppen.
- we hebben ons bestuur goed op orde met een mooie afspiegeling van Wassenaar en Voorschoten en een mooie mix van horeca, winkels, musea en attracties.
- We hebben een aangepaste huisstijl met als nieuwe slogan “Beleef het beter buiten”, wat duidelijk aangeeft waarom je in ons mooie gebied (de groene zone tussen Leiden en Den Haag, tussen Noordzee en Vliet) wilt gaan recreëren. Zie hier ons mooie filmpje dat totaal al bijna 30.000 keer bekeken is.
We willen graag weten wat de mooiste plek is van onze inwoners. Op www.wassenaar-voorschoten.info/plek/ staan er al flink wat, maar we roepen jullie ook op om “Mijn favoriete plek” in te sturen. De mooiste komen ook nog eens in de lokale kranten.
-
Online Koningsdag Pubquiz en oranje fietsversieren
3 dagen geleden
-
Waar is redster Gerrie van der Linde uit 1970 gebleven?
16:17
3
-
Openingsplan: stap voor stap meer mogelijk
20 uur geleden
-
Leren in de buitenlucht op de Gevers Deynoot
21 uur geleden
-
Ondernemersverenigingen organiseren webinar over toerisme, recreatie en horeca
21 uur geleden
1
-
Meisje zwaargewond na val van paard
24 uur geleden
1
-
RES 1.0 Holland Rijnland: Een eerste stap!
2 dagen geleden
-
Politie deelde 58 coronaboetes uit in Voorschoten
2 dagen geleden
-
Route Culinaire, 10K on a Sunday
2 dagen geleden
-
Peggy Tierolf – de Lannoy ontving eerste het boek ‘Indische families in Voorschoten’
2 dagen geleden
1
-
PvdA wil minder scheefgroei Voorschotense woningmarkt
3 dagen geleden
1
-
Energietransitie in Holland Rijnland: een belangrijke stap vooruit
3 dagen geleden
-
Campagne baankansen voor werkzoekenden stelt de vraag: Wat Als?...
3 dagen geleden
-
CDA: Nu echt vaart maken met broodnodige woningbouw
3 dagen geleden
4
-
Taalhuis zoekt taalwandelaars
6 dagen geleden
Nieuwsoverzicht
-
Waar is redster Gerrie van der Linde uit 1970 gebleven?
16:17
3
-
Openingsplan: stap voor stap meer mogelijk
20 uur geleden
-
Leren in de buitenlucht op de Gevers Deynoot
21 uur geleden
-
Ondernemersverenigingen organiseren webinar over toerisme, recreatie en horeca
21 uur geleden
1