Ridder Sint Maarten komt op 9 november langs in de Dorpskerk aan het Kerkplein. Maar er is nog veel meer te doen.
Ridder Sint Maarten komt op 9 november langs in de Dorpskerk aan het Kerkplein. Maar er is nog veel meer te doen.

Sint Maarten-viering op 9 november in de Dorpskerk

In de Dorpskerk wordt op zondagmiddag 9 november Sint-Maarten gevierd. Het evenement begint om 15.30 en duurt uiterlijk tot 17.00 uur. 

Ridder Maarten komt op bezoek en je hoort het spannende verhaal hoe de ridder een arme bedelaar ontmoette. We zingen een Sint Maartenlied, er is een gebed en een collecte voor Het Vergeten Kind. 

Hierna kunnen de kinderen een mooie lampion knutselen, materiaal is aanwezig. Ze krijgen iets lekkers en na een rondje om de kerk met de zelfgemaakte lampion is er tot slot nog een verrassing! Het is voor kinderen tot en met ongeveer 10 jaar. Ouders, opa’s oma’s, tantes en buurvrouwen van de kinderen zijn ook van harte welkom, voor hen is er koffie of thee. Het wordt gewaardeerd als jullie je kinderen willen helpen bij het lampion maken. 

De toegang is gratis. De collecte voor Het Vergeten Kind is vrijwillig. Meer info bij: jeugdwerker Marthijs van der Spek email: marthijs.van.der.spek@dorpskerkvoorschoten.nl. 

De Dorpskerk is te vinden aan het Kerkplein 2 in Voorschoten.