
Voorbereidingen Weekend van Voorschoten in volle gang!
Heb je het al in je agenda staan? Het 26e Weekend van Voorschoten begint op vrijdagavond 11 september en eindigt op zondagavond 13 september. Net als de vorige editie belooft het weer een weekend te worden dat bol staat van diverse evenementen en activiteiten die veel bezoekers naar Voorschoten zullen brengen!
door Rob van Hilten
Het bestuur van het Weekend van Voorschoten is alweer hard bezig met de voorbereidingen op het weekend. Zo benaderen zij allerlei organisaties en verenigingen met de vraag of zij met een activiteit willen meedoen aan het Weekend. Sowieso begint het Weekend van Voorschoten traditiegetrouw op vrijdagavond met de uitreiking van de Voorschoten Awards.
Op zaterdag en zondag is het gezellige centrum van Voorschoten gevuld met activiteiten en belevenissen van, voor en door Voorschotenaren.
Maar ook bezoekers van buiten Voorschoten zijn van harte welkom om te kijken wat Voorschoten te bieden heeft aan verenigingsleven of om gewoon lekker deel te nemen aan een van de vele activiteiten.
Muziek, cultuur, kunst, sport, een Kinderplein met een Talententent, een kofferbakverkoop en oldtimers op zondag binden en verbinden ons in Het Weekend.
Heb je zelf ideeën of suggesties die het Weekend van Voorschoten nog leuker maken of wil je wel iets organiseren?
Heb je nou zelf ideeën of suggesties die het Weekend van Voorschoten nog leuker, interessanter, mooier of informatiever maken, of jeuken je handen om zelf iets te organiseren?
Aarzel dan niet om contact met het bestuur op te nemen. Dit kan via info@hetweekend.nl en geef aan op welke wijze je ons kunt helpen om dit evenement te organiseren. Het bestuur van Het Weekend heet iedereen van harte welkom!
Meer informatie over Het Weekend van Voorschoten op de site hetweekend.nl.