Een collectors item: Voorschotense wijnen met op het etiket 800 jaar Kasteel Duivenvoorde. Foto: J. Perel
Een collectors item: Voorschotense wijnen met op het etiket 800 jaar Kasteel Duivenvoorde. Foto: J. Perel

Dick's wijnen krijgen een Duivenvoorde etiket

Ter gelegenheid van het 800-jarig bestaan van Kasteel Duivenvoorde heeft wijnmaker Dick van Straalen een speciaal etiket met een afbeelding van het kasteel gemaakt. 

"Al 24 jaar maak ik met veel passie bijzondere wijnen in Voorschoten. In die jaren heb ik mijn wijnen steeds verder ontwikkeld, met als resultaat dat ze inmiddels op een hoog niveau staan binnen de Nederlandse wijnwereld", vertelt Dick. De afgelopen drie jaar heeft hij met Voorschoten wit diverse prijzen ontvangen bij de grote wijnkeuring van de Lage Landen, een wedstrijd waaraan zowel Nederlandse als Belgische commerciĆ«le wijngaarden deelnemen. "Voor het oogstjaar 2025, een uitzonderlijk goed wijnjaar, heb ik drie nieuwe witte wijnen gemaakt. Deze wijnen zullen opnieuw meedingen bij de wijnkeuring van 2026." 

De flessen met deze drie wijnen krijgen het speciale Duivenvoorde-etiket zijn binnenkort verkrijgbaar bij diverse verkooppunten in Voorschoten. Ze zijn ook beschikbaar met het originele 'Chateau deux filles etiket. Meer info: chateaudeuxfilles.nl.