
Zoekactie naar inbreker op Leidseweg Noord
Politie 112De politie heeft aan de Leidseweg Noord vrijdagavond een grote zoektocht naar een inbreker gehouden. De melding kwam kort voor half 12. Ook de brandweer werd opgeroepen.
In een woning zou een inbraak hebben plaatsgevonden. De politie was snel massaal aanwezig. Mogelijk hebben agenten iemand zien wegrennen aan de achterkant van de woning.
De opgeroepen brandweer kwam met onder andere een autoladder om vanaf hoogte het gebied te bekijken. Ook werden twee hondengeleiders opgeroepen. De beide politiehonden vingen een spoor om maar de zoektocht werd bemoeilijkt door de vele bosjes achter het huis.
Na enige tijd werd de zoektocht gestaakt, de verdachte is niet aangetroffen. De politie doet verder onderzoek naar de inbraak. Het is nog niet duidelijk of er iets uit de woning is buitgemaakt.








