
Kom gezellig kerstshoppen in Voorschoten
AlgemeenOp zondag 10 december organiseert de Cultuurfabriek Voorschoten om 13.00 uur de Kerstcratsch ‘Beleven en Ontmoeten’ op het Kerkplein, bij de dorpskerk, om 16.00 uur begint het concert. Iets meer dan 100 muzikanten en zangers uit Voorschoten geven die dag een uniek concert in de Dorpskerk, Kerkplein 2, Voorschoten. Uniek omdat deze muzikanten en zangers, onder leiding van Maria Rosenmöller en Nelleke de Vries, pas vanaf 13.00 uur dezelfde dag het repertoire instuderen. Het concert wordt op 16.00 uur geopend door wethouder Cultuur, Hans van der Elst. De toegang is gratis. Na het concert is er een afterparty voor de deelnemers en publiek.
Op 16 en 23 december komt de kerstman naar het centrum van Voorschoten, tussen 11.30 en 15.30 uur en is er een kerstparade van vrolijke kerstlooppoppen. Wil jij op de foto met de kerstman of deze ‘looppoppen’. Dat kan! Liever alleen een high five geven? Dat is natuurlijk ook leuk. De kerstman en zijn vrienden maken kerstinkopen doen in het centrum van Voorschoten in ieder geval nog gezelliger!
Zaterdag 23 december zingt het Popcore all Sounds vanaf 15:30 uur tot 16:30 uur op het Treubplein de mooiste kerstliederen. Kom ook luisteren en geniet gratis van een beker warme chocolademelk of glühwein. Daarna begint om 16.30 uur traditioneel de lampionnenoptocht vanaf het Treubplein door het centrum van Voorschoten. Om 16.00 uur worden de lampionnen uitgedeeld op het Treubplein.











