
Gemeenteraad aan het bier
Algemeen Regio nieuwsGrote verbazing en opgetrokken wenkbrauwen vanavond bij de raadsleden: op de raadstafel stond zowaar een biertje. En dat is geen gewoonte in Voorschoten. Burgemeester Stemerdink bracht uitkomst.
Ter gelegenheid van 450 jaar Leidens Ontzet is ‘Vrijheid’ gebrouwen. “Een speciaalbiertje dat ik u niet wilde onthouden. Geniet ervan maar wel na de vergadering”, benadrukte de burgemeester lachend.
Het speciaalbiertje is verkrijgbaar bij restaurants: Allemansgeest, Hudson, La Casita, het Wapen, de Lindeboom, de Herensociëteit, de Hof van Duivenvoorde en de buurthuizen De Boschbloem en de Alettahof. En verder is het te koop bij Slijterij Adegeest, Delicatessen Lekker, Van der Valk Versmarkt, Jumbo Noord-Hofland en Museum Voorschoten








