
PJPJ-jazzconcert: Jarod Begusic Quartet met elektrische bas, cello, vibrafoon en drums
AlgemeenHet eerste jazzconcert van PJPJ in het nieuwe jaar is op zaterdag 10 januari 2026 met het Jarod Begusic Quartet. Een jazzkwartet met een niet vaak voorkomend muziekinstrument, namelijk de cello.
De bandleden Jarod Begusic, elektrische bas, Elsa Le Moigne, cello, Ewen Grall, drums en Antonin Jaccard, vibrafoon kennen elkaar van het Koninklijk Conservatorium Den Haag en er is een sterke vriendschap tussen de vier muzikanten ontstaan. Hun muziek combineert lyrische melodieën met de explosieve energie van hun spel. Ze laten het publiek luisteren naar moderne jazz met sterke pop-folk roots. Voor Jarod Begusic is dit een belangrijk concert, mede omdat dit concert ook zijn eindpresentatie zal zijn op het Conservatorium. Jarod zegt verder in het interview met PJPJ “Dankzij dit concert zal ik kunnen zien hoe mijn composities het publiek kunnen raken”.
Het jazzconcert (met pauze) vindt plaats in een jazzy sfeer in de Grote Zaal van het Cultureel Centrum Voorschoten, Prinses Marijkelaan 4, Voorschoten en begint om 20.00 uur. De zaal is open om 19.30 uur en de entree is € 10,00. Voor donateurs, studenten en jongeren tot 18 jaar is de entree gratis. Kaartverkoop is aan de zaal (liefst pinnen). Het Cultureel Centrum is goed bereid bereikbaar met bus en trein. Er is gratis parkeren.
Meer over PJPJ en het volledige interview staat op de website van PJPJ: www.pjpj.nl (agenda).








