Collega's en partijgenoten waren bij de uitreiking van de Gouden Speld voor Cees Bremmer (m)
Collega's en partijgenoten waren bij de uitreiking van de Gouden Speld voor Cees Bremmer (m) Foto: CDA Voorschoten

CDA staatssecretaris Boswijk reikt Gouden Speld uit aan Cees Bremmer

Politiek Persberichten Politiek

(Persbericht) Cees Bremmer ontving onlangs de Gouden Speld van het CDA als waardering voor zijn jarenlange inzet voor de partij. De onderscheiding werd als verrassing uitgereikt door staatssecretaris van Defensie Derk Boswijk bij Bremmer thuis in Voorschoten, in aanwezigheid van een grote groep CDA’ers met wie hij door de jaren heen heeft samengewerkt.

“Cees heeft zich decennialang met grote toewijding ingezet voor het CDA en de samenleving,” aldus afdelingsvoorzitter Willem Snoeker. “Op lokaal tot landelijk en zelfs Europees niveau heeft hij zijn stempel gedrukt. Met deze Gouden Speld spreken we onze grote waardering uit voor zijn inzet en betrokkenheid.”

Bremmer geldt als een van de nestoren van de gemeenteraad van Voorschoten, waar hij 2014-2026 opnieuw actief is geweest. Eerder was hij al raadslid van 1978 tot 1990 en vervulde hij tal van functies binnen en rond het CDA. Zo was hij onder meer lid van de Tweede Kamer, lid van het Europees Parlement en jarenlang partijsecretaris en campagneleider.

Naast zijn politieke loopbaan was Bremmer maatschappelijk actief, onder andere als algemeen secretaris van YMCA Nederland en als docent maatschappijleer. Zijn brede ervaring en betrokkenheid maken hem tot een vertrouwd gezicht binnen het CDA en daarbuiten.

De uitreiking vond plaats in besloten kring en kwam als complete verrassing voor Bremmer. Met de Gouden Speld benadrukt het CDA de bijzondere bijdrage van Bremmer aan de partij en de publieke zaak, die zich uitstrekt over meerdere decennia.