Van links naar rechts; Van de HBVV Armand James, Dir. Bestuurder RHW Chrétien Mommers, van de Huurderij Jacinta Boere en van HBOL Wim Pols
Van links naar rechts; Van de HBVV Armand James, Dir. Bestuurder RHW Chrétien Mommers, van de Huurderij Jacinta Boere en van HBOL Wim Pols Foto: Huurdersbelangen Voorschoten

Dubbel feest voor Huurdersbelangenvereniging Voorschoten

Algemeen Regio nieuws

HBVV, Huurdersbelangenvereniging Voorschoten ondertekende afgelopen 7 december, samen met de huurdersverenigingen HBOL uit Leiderdorp de Huurderij, ook uit Leiderdorp en Zoeterwoude, de samenwerkingsovereenkomst met Rijnhart Wonen ( RHW ). 

Onze afspraken liggen nu officieel vast in deze overeenkomst, hierdoor kunnen wij nog beter voor de belangen van onze huurders opkomen! 

Een andere reden voor vreugde is de overname van 106 woningen die door Woonzorg in de verkoop waren gezet. De HBVV vreesde dat deze in handen van een commerciële partij zouden komen en heeft zich sterk gemaakt om dat te voorkomen. 

Overleg hebben wij gevoerd met  RHW, Woonzorg en de wethouder van Voorschoten Hans van der Elst. Vooral zijn inzet mag wel genoemd worden!

Hopelijk zullen vele van deze huurders zich aansluiten bij de HBVV zodat wij ook hen mogen vertegenwoordigen. Op onze site HBVV.NL kunt u lid worden. Kosten €2,50 per jaar

De HBVV wenst alle lezers fijne feestdagen en een gelukkig 2024