
Inloopspreekuur boa’s groot succes: nu twee uur per week
Algemeen Regio nieuwsHet wekelijks inloopspreekuur van de boa’s dat op 1 februari startte, blijkt een groot succes. Zo groot dat het spreekuur van één uur naar twee uur is uitgebreid.
Het inloopspreekuur startte op 1 februari als proef. ‘Dat er behoefte is aan informatie en een gesprek is wel duidelijk’, zei burgemeester Stemerdink. ‘De proef is dus geslaagd en daarom het is spreekuur uitgebreid.’
Tijdens het spreekuur zijn twee boa’s aanwezig om vragen te beantwoorden. Denk aan vragen als: waar kan ik melden dat al wekenlang een aanhanger voor mijn huis staat, mag ik nou wel of niet met de fiets aan de hand door de Voorstraat lopen en wat kan ik doen tegen jongeren die overlast veroorzaken?
Het inloopspreekuur is elke woensdag plaats van 13.00 tot 15.00 uur in het bedrijfsverzamelgebouw aan de Leidseweg 29, naast het gemeentehuis.





