
Zomeractiviteiten IJsclub starten weer op 23 augustus
Sport SportIJsclub Voorschoten startte enkele maanden geleden met zomeractiviteiten op de ijsbaan. Dat werd zo’n succes dat de activiteiten ook na de zomervakantie doorgaan. Op 23 augustus is de eerste sport en spel activiteit weer.
Onder het motto ‘samen lol maken en tegelijk bewegen in de buitenlucht’ begeleiden Hellen Janssen en Cees Kortekaas ook nu weer alle activiteiten.
Waren er bij de eerste sessie nog 7 kinderen tussen de 6 en 16 jaar, na een paar bijeenkomsten was dat aantal al gegroeid naar 24. ‘Maar daar kunnen er nog veel meer bij’, zeggen Hellen en Cees. ‘De ene keer hebben we sport- en spelactiviteiten op de ijsbaan, de andere keer gaan we skeeleren op het teerveldje bij de sporthal.
De activiteiten zijn elke woensdag om 18.30. Deelname is gratis maar aanmelden is wel noodzakelijk. Dat kan via jeugd@ijsclubvoorschoten.nl.
Voor iedereen vanaf 6 jaar die graag wil leren schaatsen om van de winter de blits te maken meld je snel bij ons aan voor proeflessen op het ijs want we gaan vanaf oktober schaatsen in de mooie nieuwe ‘IJshal de Vliet’.








