
Oranjedrive bridge in Bondsgebouw
Sport SportHet Bondsgebouw aan de Leidseweg 100 is op zaterdag 20 april oranjegekleurd ter gelegenheid van de verjaardag van de koning. Traditiegetrouw wordt dan de Oranjedrive gespeeld. Voor geroutineerde en beginnende bridgers. Iedereen is welkom. Met of zonder oranje uitdossing. In alle gevallen is gezelligheid troef.
Het evenement is georganiseerd door de Bridgeclub Voorschoten. De Oranjevereniging verleent ook dit jaar haar medewerking. Dat gebeurt in de vorm van oranjebitter, die ongetwijfeld weer een heerlijke nasmaak zal hebben. De bridgevereniging zorgt voor mooie prijzen en hapjes. En dat alles voor de toegankelijke prijs van €6 per paar.
Aanmelden per mail kan tot en met 18 april: woensdag.bcv@gmail.com of donderdag.bcv@gmail.com Opgeven bij binnenkomst kan ook. Inschrijven via de mail heeft echter de voorkeur. Daarbij kan worden vermeld in welke lijn het liefst wordt gespeeld. Paren worden naar sterkte ingedeeld. De A-lijn is bedoeld voor de sterkste spelers en speelsters. De B-lijn is minder sterk, enzovoort.
De zaal aan de Leidseweg naast de Laurentiuskerk gaat open om 13.00 uur. Een half uur later begint het toernooi. Betaling bij binnenkomst kan alleen door te pinnen. De prijsuitreiking wordt rond 17.00 uur verwacht.





