
Van alles te doen in de bibliotheek
Algemeen Regio nieuwsNiet alleen zijn er weer tal van activiteiten in de bieb aan de Wijngaardenlaan maar er wordt ook gezocht naar medewerkers.
Zo is er een vacature voor een officemedewerker. ‘Wij zoeken een daadkrachtige collega die graag overal iets vanaf weet en een echte regelaar is. Jij bent een belangrijke schakel in onze organisatie. Als officemedewerker heb je een breed takenpakket waardoor je dag nooit saai is. Bij de bibliotheek moet er veel in goede banen geleid worden. Kortom: een functie vol verschillende werkzaamheden in een uitdagende omgeving voor 20-24 uur per week. Ben of ken jij onze nieuwe collega? Bekijk deze, en andere vacatures via obvw.nl/vacatures.
Nieuwe cursus Windows 10 - de basis
Je leert alles over de opbouw en het instellen van Windows 10 op jouw computer. Aan de hand van opdrachten en vragen ga je direct aan de slag!
Start dinsdag 1 november | 14.00u in Bibliotheek Voorschoten3 lessen | Leden €20,-, niet-leden € 25,-Tickets via obvw.nl/leren
Workshop Digitale Nalatenschap
Wat gebeurt er met je digitale gegevens als jij er niet meer bent? Kunnen jouw nabestaanden dan bij de belangrijke informatie? En wat wil jij met je digitale voetstappen die je hebt nagelaten? Volg de workshop Digitale Nalatenschap en weet wat je digitaal achterlaat!
Dinsdag 13 september om 14.00 uur in Bibliotheek Voorschoten
Leden €6,- / niet-leden €8,- incl. koffie/thee. Tickets via obvw.nl/leren








