
Stoepkrijt evenement groot succes!
AlgemeenOp initiatief van de Centrum Ondernemers, Anneke Martijn (Kreanneke en Natasha Bergsma (Shoeby) en met medewerking van het Jongerenwerk (Ilias, Mohammed en Noa) van Voorschoten Voor Elkaar en Kunstgenootschap Vlietstreek hebben vandaag maar liefst 200 kinderen in het centrum van Voorschoten prachtige stoepkrijt tekeningen kunnen maken.
‘Het doet ons ontzettend veel plezier dat zoveel kinderen zich hebben aangemeld’, zegt centrum manager Peter van der Boon, ‘wij gaan hier beslist mee door, er is zoveel meer mogelijk om leuke evenementen voor kinderen in ons centrum te organiseren’. Ook wethouder Paul de Bruijn heeft plezier in het initiatief, ‘evenementen als deze juichen wij toe, het is heel leuk voor de kinderen en het zorgt voor verbinding in ons dorp’.
Alle kinderen kregen een pakje stoepkrijt waar ze mee aan de slag konden, er was bij Shoeby voor de kinderen wat te drinken en er stond voor iedereen een gezond hapje klaar.
De jury, bestaande uit wethouder Paul de Bruijn, Berend Boucherie en Lia van Velzen van Kunstgenootschap Vlietstreek en Dave van Voorschoten Voor Elkaar, had het moeilijk. ‘Alle tekeningen waren prachtig’, zegt Paul de Bruijn, ‘eigenlijk verdient iedereen een prijs.’ Het was dan ook heel druk op het podium, zo druk dat er niet eens voor alle prijswinnaars een plek was. De prijzen werden per vak uitgereikt, namen kunnen wij nu nog niet noemen, zo mogelijk komen we daar nog op terug (red).
Na afloop van de prijsuitreiking kregen alle deelnemers een bon voor een ijsje bij Moments op het Treubplein en dat liet iedereen zich maar wat goed smaken!






















