
Waar komen die roze koeken vandaan?
Algemeen Regio nieuwsEen mysterie in Voorschoten. Op de rotonde voor het gemeentehuis zijn ineens twee roze cirkels verschenen. Uit de ene lijkt wel een hap te zijn genomen waardoor ze al snel de bijnaam van ‘roze koeken’ kregen. Maar wie heeft ze er neer gezet?
“Ze zijn niet van de gemeente”, antwoordt een woordvoerder desgevraagd. Ook Ruud van der Zwan van Veurst Tuinwinkel staat voor een raadsel. Het bedrijf heeft de rotonde jaren geleden geadopteerd en onderhoudt het groen nog altijd. “Wij weten van niks”, zegt hij. “Ik hoor er nu voor het eerst over en zal zelf ook eens gaan kijken.”
Een raadsel dus! De redactie kijkt uit naar de reacties! Dat kan op onze socials of mail naar redactie@voorschotensekrant.nl.





