
De Rendierenloopcommissie is helemaal klaar voor de zomer editie op 26 juni (Fotograaf Marcel Boskamp)
(Persbericht) Na de afgelasting van de Rendierenloop vorig jaar richt de organisatie zich nu volledig op een speciale editie op zondag 26 juni. Het thema kerst maakt plaats voor de zomer met volop (sportieve) verrassingen. De inschrijving is geopend.
Twee jaar achterelkaar moest Voorschoten’97 de reguliere editie van de Rendierenloop afgelasten vanwege de coronacrisis. In 2019 organiseerde de werkgroep daarom de Rudolphs Rode Speurneus Editie. De deelnemers gingen op pad met een app op een zelfgekozen moment in de kerstvakantie.
Vorig jaar kwam de afgelasting pas enkele weken voor het evenement. Omschakelen naar de puzzeltocht kon toen niet meer. Voorschoten’97 richtte daarom zijn pijlen op een hele bijzondere editie in de zomer, die ook nog eens perfect aansluit bij het programma rondom het 25-jarig jubileum van de club.
Wandelen of hardlopen
Net als voorgaande jaren is de start en finish bij Voorschoten’97. Je kunt de route (ongeveer 8 kilometer) wandelen of hardlopen. Onderweg gaan de deelnemers op bezoek bij de diverse partners waar ze binnen of buiten volop gezelligheid kunnen verwachten.
Overal komt het thema zomer terug. Dit merk je onder andere bij de hapjes en drankjes, de versieringen en de muziek. Omdat atletiek de ultieme zomersport is, kun je onderweg ook meerdere onderdelen uitproberen.
Kids funrun
Het evenement begint met de traditionele kids funrun. Kinderen tot en met twaalf jaar leggen een route af van ongeveer 1 kilometer langs de verschillende verenigingen op Sportpark Adegeest. Uiteraard is Rendolph er ook weer bij. De allerleukste mascotte komt je in zijn zwembroek aanmoedigen!
De kids funrun begint om 15.00 uur. Daarna is het de beurt aan de wandelaars (16.00 uur) en hardlopers (16.30 uur). Ook na de finish blijf je op Sportpark Adegeest in zomerse sferen met een gezellige mini-zomermarkt en lekkere hapjes en drankjes.
Inschrijven
Deelname kost 10 euro voor de wandelaars en hardlopers. Voor kinderen tot en met twaalf jaar betaal je slechts 5 euro. Wil je met je hele gezin deelnemen aan de wandeling? Dan betaal je een totaalprijs van 25 euro. Iedereen die zich al had ingeschreven voor de kersteditie blijft ingeschreven. Meer informatie en inschrijven via www.rendierenloop.nl.
-
Werkzaamheden aan de Chopinlaan
14:20
-
Vervolg op Oekraïense jobmarket
14:20
-
Column: Zelf aan de knoppen draaien
13:26
-
‘Fit 20 betekent voor mij flink trainen en flexibele afspraken’
13:25
-
Koninklijk lintje op het spoor!
12:43
-
Archie helpt psycholoog Barbara Foppema helpen
8:00
1
-
Goed bezocht zomeravondconcert Harmonie Voorschoten
21 uur geleden
-
Ook zomerse rendieren veroveren Voorschoten
1 dag geleden
3
-
SGW Vlietland: Paardensport op z’n mooist
1 dag geleden
-
GroenLinks maakt rond de sportvelden schoon
1 dag geleden
-
GroenLinks: provincie beloont Buurthuis van de Toekomst!
1 dag geleden
-
Dit zijn de belangrijkste redenen om je schoorsteen schoon te houden
1 dag geleden
-
Kennisgeving Notitie Reikwijdte en Detailniveau (NRD) Drinkwatervoorziening van de toekomst 2030-2040
1 dag geleden
-
GRATIS ENERGIE-SCAN VOOR ONDERNEMERS
2 dagen geleden
-
Meester Jaap Booij gaat van zijn ‘pensioen’ genieten
2 dagen geleden
6
-
Nog lang geen geraniums voor gepensioneerde Peter Paulides
2 dagen geleden
1
-
‘Bouwen aan een jonge en vitale partij’
2 dagen geleden
1
-
Bibliotheek gaat opruimen en vernieuwen
3 dagen geleden
-
Helma Neppérus: Moeizame formatie
3 dagen geleden
-
Dianne en Ellen zwemmen geld bij elkaar voor onderzoek ALS
3 dagen geleden
-
Make-over voor de Jumbo in winkelcentrum Hofland
3 dagen geleden
5
-
Mixed Hockeyclub Forescate viert haar 60 jarig bestaan
3 dagen geleden
-
Nog meer ongewenste bezoekers bij vernield Aquapark
4 dagen geleden
-
Brandmelding in de Voorstraat
4 dagen geleden
Nieuwsoverzicht
-
Werkzaamheden aan de Chopinlaan
14:20
-
Vervolg op Oekraïense jobmarket
14:20
-
Column: Zelf aan de knoppen draaien
13:26
-
‘Fit 20 betekent voor mij flink trainen en flexibele afspraken’
13:25
-
Koninklijk lintje op het spoor!
12:43