
Wegens succes extra lessen Zumba bij de Boschbloem
Algemeen Regio nieuwsVanaf januari is wegens groot succes bij de Boschbloem een extra les Zumba gestart. De Zumba die gegeven wordt staat bekend als de Zumba Gold variant met een lagere intensiteit en heel geschikt voor beginners en/of senioren.
Zumba staat voor fitness op opwindende Latijns - Amerikaanse muziek die je vrolijk maakt. Je hoeft niet eerst pasjes te leren en te onthouden. Het is kijken en meedoen! Uitgangspunt is de vrolijke muziek en dat het niet moeilijk is. Genieten, het krijgen van een goed gevoel en lol hebben is belangrijker dan het goed doen. Je sport zonder het te merken. Zumba betekent letterlijk ‘snel bewegen en lol hebben’.
De lessen kunnen onder deskundige leiding van Ashley Zaat gevolgd worden op de dinsdagochtend. De les duurt in totaal een uur, waarvan we driekwartier lekker bewegen en afsluiten met het drinken van een drankje. Het eerste uur is van 10.45 – 11.30 uur en het tweede uur is van 11.30 – 12.15 uur. Bij beide uren is nog plaats.
Voor meer informatie of je opgeven bel Lydia van Leeuwen, 06 5382 5030 of stuur een e-mail naar secretaris@boschbloem.nl..
Kijk ook eens op www.boschbloem.nl voor meer activiteiten en mogelijkheden.
Buurthuis De Boschbloem is te vinden aan de Schimmelpenninck van der Oijelaan 39.








